Четверг, 10 Март 2016 12:14

Періодиці в Фастівській міській та Шпитьківській бібліотеках бути!

Фастівська міська бібліотека могла залишитися без періодичних видань. Це неприпустимо, адже не всім фастівчанам по кишені дорогі видання. Вчителі міста читають видання Видавничої групи "Основа". До бібліотеки звертається багато батьків, котрі чекають на своїх дітей з занять у МПК - тим часом вони мають змогу читати популярні газети та журнали. Люди старшого віку звертаються за аналітичними газетами. Приходить до бібліотеки багато пенсіонерів, адже на мізерну пенсію купувати періодику дуже складно. 

 

 Про фінансування бюджетних установ годі й говорити, тому працівники бібліотеки та її постійні читачі звернулися за допомогою до "БФ Руслана Сольвара "Разом у майбутнє" з проханням допомогти з передплатою преси - це такі видання, як: "Урядовий кур'єр", "VIVA", "Дім, сад, город", "Единственная", "Економіка України", "Країна знань" та багато інших. Загалом 42 одиниці газет та журналів. 

  Руслан Сольвар не залишився осторонь - і за його ініціативи благодійний фонд "Разом у майбутнє" передплатив пресу на перше півріччя 2014-го року.

 

  Руслан Миколайович зазначив, що бібліотеки сьогодні не захищені державою, тому не допомогти Фастівській книгозбірні він не міг.

  Так само передплачено періодику і в Шпитьківській бібліотеці Києво-Святошинського району!

http://solvar.com.ua/page_18.html

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены