Четверг, 10 Март 2016 12:17

Марина Порошенко та Руслан Сольвар відвідали дитячий будинок для переселенців у Гатному

 Подружжя Володимира та Діани Родікових переїхали з Макіївки Донецької області ще 14 червня. Саме тоді, коли там почалися активні бойові дії. Основне завдання, яке стояло перед родиною, - це забезпечення спокою для 10х дітей! 5 своїх та 5 усиновлених. Сподівання, що бойові дії будуть тимчасовими не виправдалися, тому головна сім’ї Володимир Родіков прийняв доленосне рішення – зібрати речі та покинути небезпечне місце. Його дружина Діана згадує, що проукраїнська позиція їхнім оточенням сприймалася несхвально.

А от старша 16-ти річна донька Олександра за рідною домівкою сумує, однак розуміє – дороги назад немає. Наразі, Київщина прийняла на свої землі 40 тисяч біженців. І це лише за офіційними даними, - каже очільник Київської області Володимир Шандра. Але будинок сімейного типу побудував для них Голова правління громадської організації «Новий початок» Олександр Тигов. Робити таку благочинність для нього не вперше. Раніше він подарував такий самий будинок сім’ї Чоботарьових з Краснодону.

 А от забезпечити новосельців усім необхідним взявся народний депутат від 91-го округу Руслан Сольвар. Сім’я Родікових забезпечена необхідними предметами побуту, засобами особистої гігієни та іншим. Допомагає багатодітним сім’ям нардеп не вперше. Рік тому багатодітна сім’я зі Сквирщини отримала у подарунок від Руслана Сольвара будинок.

Відвідала захід й перша леді країни, багатодітна мати Марина Порошенко. Вона каже: допомогати один одному в такий важкий час не тільки потрібно, але й необхідно.

http://solvar.com.ua/show_news_121.html

Другие материалы в этой категории: « Сольвар Руслан: Міфи про українського префекта

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены