Среда, 27 Январь 2016 15:08

Радикальна партія оприлюднила свій проект коаліційної угоди

У мережі опублікований відкритий лист лідера РПЛ Олега Ляшка до Президента, Голови Верховної Ради та Прем'єр-міністра України щодо зміни економічної політики для захисту національних інтересів, розвитку економіки та підвищення рівня життя громадян України. Фактично, це головні положення можливої нової коаліційної угоди, про яку активно говорять політики та політологи останні кілька днів.

Лист містить оцінку сучасного економічного стану країни, а також перелік першочергових заходів та законопроектів, які необхідно виконати та прийняти для вирішення ключових проблем. Першим пріоритетом автори плану називають радикальні інституційні реформи та подолання корупції, в тому числі пропонується повна заміна суддівського корпусу та прокуратури. У блоці «Фінансова стабілізація» виділені реструктуризація державного боргу України, лібералізація податкової системи та контроль економічного кордону країни.

Окремим пріоритетом РПЛ виділяє здобуття енергетичної незалежності, в рамках чого пропонується ліквідувати «Нафтогаз», збільшити добуток власного газу та провести масштабну програму енергомодернізації.

У своєму зверненні автори пропонують також інституційні реформи для виконання поставлених завдань, а також програми соціального захисту.

Поки що інші фракції не відреагували на «План Ляшка», проте можна очікувати, що даний документ буде розглядатися на переговорах про формування нової коаліції.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены