Четверг, 28 Январь 2016 09:01

Интернет «взорвало» объявление о продаже животн ого Автор См

Пользователей интернет покорило смешное объявление, распространенное в соцсетях, о продаже шиншиллы. Как передает news-for.me, политолог Роман Давиденко выложил собственную курьезную находку на Фейсбук.«Наткнулся на объявление, типа «куплю-продам», раздел — «Продажа животных». Громко не смеяться, — время позднее, дети спят!» — написал политолог.

Текст объявления звучит так:
«Шукаю нещасного смертника, який купить диявольського звіра. Людям з хворою психікою і проблемами з серцем не раджу купляти. Коротко: шиншила, 4 місяці. їсть майже всьо, в тому числі навушники, зарядні , різні документи (ублюдок мені паспорт погриз) , відкликається на Патрік (як коли, в більшості рубає лебідя шо не чує, і лапає сигнал з комосу), має прикольну шерсть. Дуже любить стрибати і високо. Ше не було чогось такого, на шо той альпініст хвостатий не видерся.На перший погляд ніби то вдає з себе що безобідна тваринка. Жує травичку, п»є водичку і спить. Я тоже так думав, та то не так. Коли настає ніч, складається враження шо в нього вселяється бєс. Починає видавати невідомі науці звуки, в клітці робиться таке, ніби то там заперли медведя. По очах видно шо він не любить життя , вас , і усьо святе в цьому білому світі. Пальці в клітку не пхати, кусає дай дорогу. Випускати з клітки погана ідея. Особливо на ніч, любить спати на голові (після першого такого випадку, регулярно п»ю барбовал), або бігати під ковдрою в пошуках….навіть не знаю в пошуках чого . Одним словом проблеми з нервами в вас появляться…Тепер про хороше. Три місяці пекла я пережив, якшо його купите , я буду далі жити спокійно. Після продажі відповідальність за ваше здоров»я і спалені нерви на себе не беру. Назад незаберу ні за які гроші, видаляю сторінку і виїжджаю з країни, робіть з ним шо хочите.І хай береже вас Бог. Якшо найдеться сміливець, то ціна питання 200 UAH. Олег Мищишин».

Согласитесь, хоть и непонятно на каком языке написано объявление, однако вызывает, как минимум улыбку. За несколько дней данный пост набрал около 10000 тыс. лайков и около 3000 тыс. репостов.

http://funnymir.net/internet-vzorvalo-obyavlenie-o-prodazhe-zhivotnogo/

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены