Чиновнику Полтавської облради загрожує ув’язнення: з’їздив у "відрядження" не до тієї країни

  Читать на русском Read in English

  Чиновнику Полтавської облради загрожує ув’язнення: з’їздив у

  Чиновнику Полтавської облради загрожує ув’язнення: з’їздив у "відрядження" не до тієї країни

  За даними СБУ, заступник голови обласної ради мав їхати до Польщі, але виявився "в особистих справах" в іншій країні ЄС. За даними ЗМІ, йдеться про Олега Білоножка, і його поїздка була профінансована державою не повністю.

  Заступнику голови Полтавської облради вручили підозру через подорож Європою під виглядом відрядження. Подробицями 16 квітня поділилася пресслужба Служби безпеки України.

  За даними слідства, у березні 2023 року українець оформив відрядження до польського міста Бидгощ, але після виїзду з України вирушив "за особистими справами в одну із південно-західних країн ЄС". Там він і провів усе своє "відрядження".

  "Про це свідчать виписки з банківських карток, які чиновник використав для оплати рахунків у зарубіжних готелях, ресторанах та магазинах", — зазначили у СБУ.

  Крім того, повідомляється, що під час своєї поїздки заступник підписав довіреність на іноземку, щоб придбати нерухомість у ЄС. Після повернення він набрехав у звіті про своє "відрядження".

  Під час обшуків у підозрюваного знайшли документи, що підтверджують його проживання та пересування за кордоном, та мобільні телефони з доказами. Порушено справу за трьома статтями — про службову підробку, шахрайство та підробку документів або їх використання.

  "Зловмиснику загрожує ув’язнення", — підкреслила прес-служба.

  У виданні "Полтавщина" з посиланням на джерела поінформували, що йдеться про Олега Білоножка. За даними ЗМІ, таке "відрядження" справді було, але поїздка була профінансована з бюджету "не на 100%".

  Олег Білоніжко, Білоніжко qkxiqdxiqdeihrant
Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.