Працює підпілля: у Донецьку замайоріли українські прапори
![Працює підпілля: у Донецьку замайоріли українські прапори](/media/k2/items/cache/ff809cd4413780fdc916610d5dcad003_L.jpg)
![Picture](https://www.bagnet.org/storage/27/19/05/05/200_126_65d3390e967fe.jpg)
Активісти "Жовтої Стрічки" пройшлися вулицями Донецька та розповсюдили патріотичні графіті . Про це повідомляє Центр національного спротиву.
Вночі активісти руху "Жовта Стрічка" намалювали в Донецьку прапори України. У різних місцях Донеччини місцеві жителі можуть побачити свої національні стяги.
"Бо Донецьк — це Україна. Ніякі брехливі вибори та референдуми нічого не змінили та не змінять.", — додали в ЦНС. Також у Центрі закликали громадян приєднуватись до Сил національного спротиву.
Центр національного спротиву закликає місцеве населення наближати деокупацію українських міст та передавати інформацію про ворога. Зробити це можна через телеграм-бот спротиву. Або ж приєднуватися до ненасильницького спротиву на ТОТ.
Підготував: Сергій Дага