Зарахування у перший клас і продаж факультативів. Заступницю директора Кременчуцького ліцею № 10 Лаврик спіймали на хабарі

  Зарахування у перший клас і продаж факультативів. Заступницю директора Кременчуцького ліцею № 10 Лаврик спіймали на хабарі

  Про це повідомляє Фром.юа.

  Батьки звинуватили заступницю директора з виховної роботи Ксенію Лаврик у здирництві і хабарництві.

  На умовах анонімності мати дошкільника розповіла, що мала розмову із Ксенією Лаврик щодо зарахування сина у перший клас у 2024/2025 навчальному році. За словами жінки, заступниця директора навчального закладу пообіцяла влаштувати дитину у «сильний клас» на чолі із кращим, за її словами, класним керівником. При цьому Лаврик озвучила ціну за своє сприяння у вирішенні даного питання – 12 тисяч гривень.

  З дещо схожою проблемою стикнулись також батьки хлопця, який навчається у середній школі ліцею «Лінгвіст». Він зіткнувся із системним заниженням оцінок, що нібито мало вказувати на необхідність додатквих занять. Факультативні заняття пропонувалось проходити у позашкільний час в одного з вчителів гімназії. Одне таке заняття, за словами матері учня, коштувало б родині 250 гривень.

  Як повідомила жінка, такі факультативи кільком дітям у класі її сина пропонувала Ксенія Лаврик. На думку батьків, вона отримує частину грошей, які вчителі отримують від дітей за додаткові заняття. Вчителям, які відмовляються брати участь у здирництві, Ксенія Лаврик погрожує звільненням.

  «Ми отримали від Лаврик рекомендацію підтягнути предмет. Коли поговорила про це з вчителем, почула від неї, що потреби такої вона не бачить. Потім мені розповіли зі школи, що цій вчительці пригрозили звільненням за нібито незадовільні результати учнів і саботаж», – розповіла наша співрозмовниця.

  Наразі батьки готовлять скаргу у міський департамент освіти, а також у правоохоронні органи.

  Нагадаймо, у 2020 Ксенія Лаврик безуспішно балотувалась на виборах депутатів Кременчуцької міської ради від ВО «Батьківщина». Її пов’язують із впливовою у місті родиною начальника Кременчуцької районної воєнної адміністрації Олега Ландика.

  Народний депутат Олексій Мовчан викрив сімейний клан у корупції: з моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну компанія «Райагробуд», яка належить батькові голови РВА Віктору Ландика, стала чи не єдиним переможцем в публічних закупівлях ремонтів та будівництв, організованих на території Кременчуцького району, і натендерила 14 млн₴

  У січні 2024 року навколо Олега Ландика спалахнув ще один скандал – в нього знайшли російське пенсійне посвідчення. За каденції Януковича Ландик очолював Кременчуцьку податкову, однак попри це уникнув люстрації.
Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.